לומדים בצפון – עובדים בצפון

נכון, זה פסטורלי ללמוד בצפון. לפתוח את הבוקר מול נופים ירוקים ושדות נרחבים. אנחנו המכללה האקדמית עמק יזרעאל קוראים לך לחשוב מחוץ למרכז. לראות את העמק לא רק כנוף יפה אלא כמנוף לקריירה שלך. אנחנו כבית ספר לעיצוב מוביל בצפון, כבר במהלך הלימודים משלבים אותך עם עסקים מובילים בעולם הפרסום.

כחלק מפרויקט משותף של בית ספר גורן לתקשורת חזותית באקדמית עמק יזרעאל וספרינג ואלי – מקאן בעמק המעיינות. הוצגו עבודות סטודנטים כשהמטרה היא "להשאיר את המוחות בצפון- כלכלה מקומית מקיימת".

הפרויקטים הזוכים

תמונת פרויקט-עסקים מתחת לאף

עסקים מתחת לאף

לא כולם מכירים את העסקים המקומיים, "עסקים מתחת לשפם" חושפים עסקים מקומיים מתחום המדיה והעיצוב ונותנים את ההזדמנות להכיר ולעשות חיבורים מעניינים.

לצפייה בפרויקט
תמונת פרויקט-קונטור

קונטור - לחשוב מחוץ למרכז

כחלק מהמחקר שלנו על תחום העיצוב בפריפריה ומקור הבעיה שלו לעומת המרכז, הבנו שאחת הסיבות היא שרמת השיווק והפרסום העצמי של מעצבים בפריפריה לוקה בחסר לעומת מעצבים במרכז, והחלטנו להרים את הכפפה, ולהקים פלטפורמה שכל מה שהיא עושה זה רק לפרסם את מעצבי הצפון המשובחים, ומעבר למטרה הראשית שהיא לפרסם את מעצבי הפריפריה, גם לאט לאט לגרום לאנשים להבין שיש מקום לעצור את האינסטינקט הראשוני לפנות ישר למעצבי המרכז, כי יש להם רמה גבוהה פה ממש. הפרויקט כלל פיתוח קונספט ובניית מיתוג ושפה גרפית (שכללה פרינט ודיגיטל)

לצפייה בפרויקט